Loading…

READY TO DEAL WITH YOUR DATA?

Get some tips on how to do that!
Start exploring

[YouTube] Power BI w praktyce – zwiastun serii

I stało się. “Jestę Jutuberę” ;-) Wspólnie z Bartkiem Graczykiem, architektem z Microsoft, startujemy na YouTube serię krótkich nagrań pod kryptonimem “Power BI w praktyce“. Cel: pokazywać Power BI z każdej strony, przede wszystkim z tej przydatnej dla biznesu.

Geneza tego przedsięwzięcia jest prosta, jak optymalizacja zapytań T-SQL bez użycia indeksów. Już od jakiegoś czasu chodziła za nami myśl o nagrywaniu czegoś swojego. Rozmowy z Bartkiem znalazły w końcu finał we wspólnym stwierdzeniu, że trzeba po prostu zacząć i dalej pomysł sam się zacznie kręcić. Albo dojdziemy do wniosku, że nic z tego ;-) Ale przynajmniej spróbujemy i nie będziemy żałować, że odłożyliśmy pomysł ad acta.

A zatem, lejdis end dżentelmen, poniżej zwiastun naszej serii. Kilka ujęć i gagów z wyciętych fragmentów, które nie ujrzą światła dziennego ;-) Po więcej zapraszam już niebawem (może nawet jutro!). Stay tuned!

Acha, adres kanału “Power BI w praktyce”: https://www.youtube.com/channel/UC853-su2ayRERSmL-El7UEw.

I czy wspomniałem, że zainteresowanych współpracą w tworzeniu serii (dzieleniem się pomysłami i rozwiązaniami) zapraszam w imieniu swoim i Bartka do kontaktu? :-)

Leave a Reply