Loading…

READY TO DEAL WITH YOUR DATA?

Get some tips on how to do that!
Start exploring

Sezon konferencyjny 2014

Sezon konferencyjny 2014 w pełni. Październik i listopad obfitują w konferencje, zarówno technologiczne, jak i biznesowe. W tym roku planuję pojawić się między innymi tutaj: 24-25.10 Szczyrk, konferencja dBConf – poprowadzę tam sesję zatytułowaną Nowoczesna architektura dla analityki wg Microsoft wspólnie z Grzesiem Stoleckim 06.11 Warszawa, 365 dni w chmurze (konferencja organizowana przez firmę APN Promise) – […]

SQLDay 2014 oczami prelegenta

Konferencja SQLDay 2014 przeszła do historii. Z pewnością chlubnej historii Polskiej Grupy Użytkowników SQL Server (PLSSUG)! To dopiero były trzy dni (28-30.04.2014)! Miałem zaszczyt i wielką przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu w roli prelegenta. Do Wrocławia, gdzie w salach konferencyjnych Stadionu Miejskiego miała miejsce konferencja, przyjechałem w poniedziałek 28.04 z samego rana. Po złapaniu […]

Będę prelegentem na SQLDay 2014

Ruszyła rejestracja na konferencję SQLDay 2014, coroczne wydarzenie organizowane przez Polską Grupę Użytkowników SQL Server (PLSSUG). Konferencja odbędzie się w dniach 28-30 kwietnia we Wrocławiu. Pierwszy dzień będzie dniem całodniowych sesji przed-konferencyjnych. Jednym z “pre-conf’ów” będzie wykład Boba Warda (Principal Escalation Engineer w Microsoft), niekwestionowanej gwiazdy zespołu eskalacyjnego w Redmond. Warto zobaczyć Boba w akcji, […]

Materiały z 75. spotkania PLSSUG Warszawa

Dziękuję wszystkim, którzy wczoraj wytrzymali dwie godziny mojej prezentacji zatytułowanej “Hekaton Unleashed”, którą prezentowałem w ramach 75. spotkania PLSSUG Warszawa. Kodu było sporo i podejrzewam, że przyda się skrypt ze spotkania do samodzielnego wykonania R&D w zakresie in-memory OLTP. Materiały (skrypty i slajdy) opublikowałem w sekcji Zasoby. Kilka słów podsumowania sesji: Tabele in-memory i procedury […]