Loading…

READY TO DEAL WITH YOUR DATA?

Get some tips on how to do that!
Start exploring

Podsumowanie roku 2016

Rok 2016 dobiega końca. Jaki był ten rok dla mnie? Pełen zmian, nowości i prób, niekiedy dość trudnych. Mógłbym pewnie napisać dość ciekawą książkę w oparciu o swoje przeżycia z roku mijającego i poprzedniego, ale krótko wspomnę tylko o najważniejszych wydarzeniach w moim światku w roku 2016.

Sezon konferencyjny 2014

Sezon konferencyjny 2014 w pełni. Październik i listopad obfitują w konferencje, zarówno technologiczne, jak i biznesowe. W tym roku planuję pojawić się między innymi tutaj: 24-25.10 Szczyrk, konferencja dBConf – poprowadzę tam sesję zatytułowaną Nowoczesna architektura dla analityki wg Microsoft wspólnie z Grzesiem Stoleckim 06.11 Warszawa, 365 dni w chmurze (konferencja organizowana przez firmę APN Promise) – […]

SQLDay 2014 oczami prelegenta

Konferencja SQLDay 2014 przeszła do historii. Z pewnością chlubnej historii Polskiej Grupy Użytkowników SQL Server (PLSSUG)! To dopiero były trzy dni (28-30.04.2014)! Miałem zaszczyt i wielką przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu w roli prelegenta. Do Wrocławia, gdzie w salach konferencyjnych Stadionu Miejskiego miała miejsce konferencja, przyjechałem w poniedziałek 28.04 z samego rana. Po złapaniu […]

Będę prelegentem na SQLDay 2014

Ruszyła rejestracja na konferencję SQLDay 2014, coroczne wydarzenie organizowane przez Polską Grupę Użytkowników SQL Server (PLSSUG). Konferencja odbędzie się w dniach 28-30 kwietnia we Wrocławiu. Pierwszy dzień będzie dniem całodniowych sesji przed-konferencyjnych. Jednym z “pre-conf’ów” będzie wykład Boba Warda (Principal Escalation Engineer w Microsoft), niekwestionowanej gwiazdy zespołu eskalacyjnego w Redmond. Warto zobaczyć Boba w akcji, […]

Materiały z 75. spotkania PLSSUG Warszawa

Dziękuję wszystkim, którzy wczoraj wytrzymali dwie godziny mojej prezentacji zatytułowanej “Hekaton Unleashed”, którą prezentowałem w ramach 75. spotkania PLSSUG Warszawa. Kodu było sporo i podejrzewam, że przyda się skrypt ze spotkania do samodzielnego wykonania R&D w zakresie in-memory OLTP. Materiały (skrypty i slajdy) opublikowałem w sekcji Zasoby. Kilka słów podsumowania sesji: Tabele in-memory i procedury […]